Önemli Açıklama

WHITE-WESTINGHOUSE ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Sayın müşterimiz;

internet sitelerindeki White-westinghouse,Frigidaire,Gibson,Kelvinator Yetkisiz ve korsan servislere DİKKAT EDİNİZ.

444 .. ..   telefon numarası ile başlayan ilan ve web sitelerinde white-westinghouse,Frigidaire,Gibson ve Kelvinator markalarının adını kullanan Yetkisiz ve korsan servisler,sizleri kandırmaya yönelik ilanlar vermektedirler.

Şöyle ki;Korsan servisler,White-westinghouse,Frigidaire,Gibson ve Kelvinator markalarına ilçe ve semt isimleri ekleyerek ilanlar vermektedirler.Bu tür servislerin iletişim bölümlerinde adresleri dahi YOKTUR.Böyle web sitelerine ve ilanlara kesinlikle İTİBAR ETMEYİNİZ.

İrtibata geçtiğiniz servislere White-westinghouse,Frigidaire,Gibson ve Kelvinator yetkili servisi olup olmadığını MUTLAKA SORUNUZ.

 Firmamız,25 yıldır White-westinghouse,Frigidaire ve Gibson YETKİLİ SERVİSİDİR.Bilindiği gibi White-westinghouse,Frigidaire,Gibson ve Kelvinator ürünleri A.B.D de üeritilen kaliteli ve değerli ürünlerdir.

 Zira son zamanlarda White-westinghouse,Frigidaire ve Gibson yetkili servisi gibi davranıp fakat White-westinghouse,Frigidaire ve Gibson yetkili servisi olmayan şahıs ve kurumların,siz değerli White-westinghouse müşterilerimizi üzdüğü,sorunlar yaşattıkları ve çeşitli problemlere sebep oldukları görülmüştür.

Bu gibi şahıs ve kurumlar,White-westinghouse,frigidaire ve Gibson marka cihazlarınıza yüksek ücretlerle takmış oldukları,orjinal olmayan yedek parçalarla,White-westinghouse,Frigidaire ve Gibson marka cihazlarınıza tamiri mümkün olmayan zararlar vermektedirler.Böyle üzücü ve hoş olmayan durumlara meydan vermemek için White-Westinghouse,Frigidaire,Gibson Yetkili Servisi olan,SERVİSİMİZİ ARAYINIZ.

White-westinghouse,Frigidaire,Gibson ve Kelvinator markalı cihazlarınızda değiştirilen parçalar 1 yıllık malzeme ve işçilik garantisi altındadır.White-westinghouse,frigidaire ve Gibson Buzdolabı ve klima kompresör değşimlerinde 2 yıllık GARANTİ uygulanmaktadır.

 White-westinghouse yetkli servisi,İstanbul Ataşehir'de hizmet vermekmedir.İstanbul'un herhangi bir semtinde ya da ilçesinde başka şubemiz yoktur.Firmamızın adını kullanarak sizlere hizmet vermeye kalkışan kişi ve kurumlara itibar etmeyiniz !

Basit sorunlarınızı www.whitewestinghouseyetkiliservis.com isimli internet sitemizi ziyaret ederek giderebilirsiniz.Başta Anadolu yakası olmak üzere İstanbul`un tüm ilçe semtlerine servis hizmetimiz vardır.

TEL : 0216 572 44 77 - 0532 500 95 54

Top