Hakkımızda

WHITE WESTINGHOUSE YETKİLİ SERVİSİ

BİZ KİMİZ ?

Flash Servis,day.tük.mal.san.tic.ltd.şti.yiz.

WHİTE-WESTİNGHOUSE,FRIGIDAIRE,GIBSON ve KELVİNATOR beyaz eşya ve klima yetkili servis hizmetine 01.01.1995 yılında başladık.Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren kendine dürüstlüğü ve siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi kendine ilke edinmiştir.Firmamız 10.03.1998 tarihinden itibaren T.S.E kriterlerine uygun olarak siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir.

WHİTE-WESTİNGHOUSE,FRIGIDAIRE,GIBSON ve KELVİNATOR markaları yetkili servis hizmeti verdiğimiz,saygın firmalar arasındadır.Flash Servis,white-westinghouse,Frgidaire,gibson,kelvinator markalarına genel bir servis hizmeti vermektedir.Yani white-westinghouse,frigidaire,gibson ve kelvinator markalarının bütün ürünlerine tamir,bakım ve montaj hizmeti vermektedir.

MİSYONUMUZ ;

 Firmamız;siz değerli white-westinghouse,frigidaire,gibson ve kelvinator kullanıcılarının teveccühü sayesinde hizmetine,sizlerden aldığı güçle,emin adımlarla devam etmektedir.

VİZYONUMUZ;

White-westinghouse,Frigidaire,Gibson ve kelvinator yetlili servis hizmetine başladığımız ilk günden itibaren,geride bıraktığımız 25 yıllık süre içerisinde, bugünden daha kaliteli satış ve servis hizmeti sunmak, kendi bünyesinde oto kontrolünü yapmak ve teknolojiyi yakından takip etmeye devam etmektir.Ülkemizin zaman,zaman yaşadığı ekonomik sorunlara rağmen,koşulsuz müşteri mutluluğunu benimseyerek,belirlediği hizmet kalitesinden asla ödün vermeden satış ve servis hizmeti sunmaya devam etmektir.Tecrübeli,dinamik ve konusunda uzman kadromuzla, Haftanın 6 Günü saat 8:00-20:30`arası hizmet vermekteyiz.

 Acil durumlarda aynı gün servis hizmeti.

 Pazar günleri Acil durumlar için, 10.00-17.00 arası hizmetinizdeyiz.

 Mobil telefondan 24 saat ulaşabilirsiniz.White-westinghouse,Frigidaire,Gison ve Kelvinator orijinal yedek parça ile yerinde onarım imkanı.

 Servisimiz tarafından onarımı yapılan White-westinghouse,Frigidaire,Gibson ve Kelvinator marka cihazlar, 1 yıllık yedek parça ve işçilik garantisi altındadır.Buzdolabı ve klima kompresör değişimlerinde 2 yıllık garanti uygulanmaktadır.

 Başta ANADOLU yakası Ataşehir olmak üzere İSTANBUL’un tüm ilçe ve semtlerine servis hizmetimiz vardır.

 İstanbul dışına white-westinghouse,Frigidaire,Gibson ve Kelvinator orjinal yedek parça gönderimi.

Top