White westinghouse Yetkili servisi-Önemli Açıklama

WHITE-WESTINGHOUSE ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Sayın müşterimiz;

internet sitelerindeki White-westinghouse,Frigidaire,Gibson,Kelvinator Yetkisiz ve korsan servislere DİKKAT EDİNİZ.

444 .. ..    telefon numarası ile başlayan ilan ve web sitelerinde white westinghouse,Frigidaire,Gibson ve Kelvinator markalarının adını kullanan Yetkisiz ve korsan servisler,sizleri kandırmaya yönelik ilanlar vermektedirler.

Şöyle ki;Korsan servisler,White-westinghouse,Frigidaire,Gibson ve Kelvinator markalarına ilçe ve semt isimleri ekleyerek ilanlar vermektedirler.Bu tür servislerin iletişim bölümlerinde adresleri dahi YOKTUR.Böyle web sitelerine ve ilanlara kesinlikle İTİBAR ETMEYİNİZ.

İrtibata geçtiğiniz servislere White westinghouse,Frigidaire,Gibson ve Kelvinator yetkili servisi olup olmadığını MUTLAKA SORUNUZ.

 Firmamız,25 yıldır White-westinghouse,Frigidaire ve Gibson YETKİLİ SERVİSİDİR.Bilindiği gibi White-westinghouse,Frigidaire,Gibson ve Kelvinator ürünleri A.B.D de üeritilen kaliteli ve değerli ürünlerdir.

 Zira son zamanlarda White westinghouse,Frigidaire ve Gibson yetkili servisi gibi davranıp fakat White-westinghouse,Frigidaire ve Gibson yetkili servisi olmayan şahıs ve kurumların,siz değerli White-westinghouse müşterilerimizi üzdüğü,sorunlar yaşattıkları ve çeşitli problemlere sebep oldukları görülmüştür.

Bu gibi şahıs ve kurumlar,White-westinghouse,frigidaire ve Gibson marka cihazlarınıza yüksek ücretlerle takmış oldukları,orjinal olmayan yedek parçalarla,White-westinghouse,Frigidaire ve Gibson marka cihazlarınıza tamiri mümkün olmayan zararlar vermektedirler.

Böyle üzücü ve hoş olmayan durumlara meydan vermemek için 0216 572 44 77 telefon numaralı White-Westinghouse,Frigidaire,Gibson Yetkili Servisi olan,SERVİSİMİZİ ARAYINIZ.

Servisimiz size, aynı gün içerisinde en HIZLI bir şekilde servis hizmeti sunmaktadır.Servisimize,bakım ve onarım için alınan cihazlarınız onarım ve nakliye esnasında oluşabilecek hasarlara karşı SİGORTALIDIR. 

White-westinghouse yetkili servisi olarak onarımını yapmış olduğumuz; White-westinghouse,Frigidaire,Gibson ve Kelvinator markalı cihazlarınızda değiştirilen yedek parçalar 1 yıllık malzeme ve işçilik garantisi altındadır.White-westinghouse,frigidaire,Gibson ve Kelvinator marka Buzdolabı ve klima kompresör değşimlerinde 2 yıllık GARANTİ uygulanmaktadır.

white-westinghouse yetkili servisi,İstanbul Ataşehir'de hizmet vermektedir.İstanbul'un diğer ilçe ve semtlerinde şubemiz yoktur.

Özellikle,Firmamızın adını kullanarak,white westinghouse yetkili servisiyiz diyerek,sizlere hizmet vermeye kalkışan sahte ve korsan servislere karşı dikkatli olunuz.

Basit sorunlarınızı www.whitewestinghouseyetkiliservis.com isimli internet sitemizi ziyaret ederek giderebilirsiniz.Başta Anadolu yakası olmak üzere İstanbul`un tüm ilçe semtlerine servis hizmetimiz vardır.

 TEL : 0216 572 44 77 - 0532 500 95 54

Top