White-westinghouse Orjinal Yedek Parça

WHITE-WESTINGHOUSE ORJİNAL YEDEK PARÇA

Sayın müşterimiz;

White-westinghouse yetkili servisi olarak,White westinghouse,Frigidaire,gibson ve kelvinator markalarına ait orjinal yedek parçalar kullanarak,cihazlarınızın onarımlarını ve bakımlarını yapmaktayız.Bir white-westinghouse ve frigidaire ürüne ait orijinal ve hakiki yedek parçanın ömrü,yan sanayi üretimi olan parçalara göre daha uzun ömürlü ve daha kalitelidir.White westinghouse,Frigidaire,gibson ve kelvinator markalı Cihazlarınızı uzun yllar güvenli kullanmak için,mutlaka orjinal yedek parça temin ediniz.

White westinghouse marka cihaz kullanan Siz değerli müşterilerimize önemli bir hatırlatmada bulunmak isteriz;

Orijinal olmayan parçaların ilk aşamada düşük maliyetli olduğu düşünülse de bunlar, uzun vadelerde telafisi mümkün olmayan zararlar açabilecek kadar risk taşımaktadır.Orijinal yedek parçalar son kullanıcının can güvenliği ve çevre sağlığı için önemlidir ve belirli standartlar altında üretilmektedir.

İrtibata geçmiş olduğunuz White-westinghouse ve Frigidaire servisine,kullanılan yedek parçanın,orijinal yedek parça olup,olmadığını Mutlaka sorunuz.Firmamız değiştirmiş olduğu White westinghouse ve Frigidaire orijinal yedek parçalara 1 yıl malzeme ve işçilik Garantisi vermektedir.

Frimamız,White-westinghouse,Frigidaire,Gbson ve Kelvinatör buzdolabı ve klima kompresörü değişimlerinde 2 yıl Garanti vermektedir.Frigidaire yetkili servisi,westinghouse yetkili servisi,gibson yetkili servisi,kelvinator yetkili servisi servis ihtiyacı duyduğunuzda her zaman hizmetinizdedir.

White westinghouse,Frigidaire,Gibson,Kelvinator marka Buzdolabı,Çamaşır makinası,Klima,Çöp öğütücü,Fırın cihazlarınıza ait Orjinal yedek parçaları servisimizden temin edebilirsiniz.

White-westinghouse yetkili servisi,İstanbul dışına da frigidaire,white westinghouse,westinghouse,gibson,kelvinator cihazlara ait orjinal yedek parça gönderimi yapmaktadır.

White-westinghouse orjinal yedek parça siparişi için 0216 572 44 77  white westinghouse müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.

Top