White westinghouse Buzdolabı Tamiri

WHITE-WESTINGHOUSE BUZDOLABI TAMİRİ

Sayın müşterimiz;

white-westinghouse yetkili servisi olarak sizlere bazı hatırlatmalarda bulunmak isteriz.

Size öncelikle şunu hatırlatalım ki ;şayet gerekli bir teknik donanıma sahip değilseniz,bozulan bir white-westinghouse cihazınızı kendiniz tamir etmeye çalışmayınız.!

White-westinghouse yetkili servisi olan firmamızı arayınız.

Herhangi bir bilgiye sahip olmadan yapacağınız bir hata,telafisi mümkün olmayan sonuçlara yol açabilir.white-westinghouse markalı bir buzdolabının,bozulan ampülünü dahi değiştirirken buzdolabının fişini mutlaka çekiniz.Vermiş olduğumuz bilgiler dışında herhangi problemi çözmek için mutlaka white-westinghouse yetkili servis merkezimizi arayınız.

white-westinghouse Buzdolabım çalışmıyor.Ne yapmalıyım?

· Öncelikle Fişi ve kabloyu ve prizi kontrol edin. Prizde elektrik olup olmadığını kontrol ediniz..Eğer bir kontrol kalemine sahip değilseniz,prize bir saç kurutma makinası takarak çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz.Eğer halen prizde elektrik yoksa;Buzdolabının bağlandığı prizin sigortası ya da ana sigorta atmıştır. Sigortayı kontrol ediniz.

· Prizde elektrik var ve buzdolanız çalışmıyorsa white westinghouse yetkili servis merkezimizi arayınız.

white westinghouse Buzdolabımın ışığı yanıyor.çalışma sesi gelmiyor.Ne yapmalıyım?

Yaklaşık 30 dakika bekleyin.Eğer Çalışmazsa,buzdolabınızın fişini çıkartıp 5 dakika sonra tekrar takınız. . Bu süre sonunda buzdolabınız halen çalışmıyorsa white-westinghouse yetkili servis merkezimizi arayınız.

white-westinghouse Buzdolabımdan, çalışırken değişik sesler geliyor.Ne yapmalıyım?

Buzdobınızın ayak ayarları normal mi?.Buzdolabınızın  bulunduğu yerde sabit durması gerekir.Sallanıyorsa ayak ayarlarını kontrol ediniz.

Buzdolanızın arkası duvara faza yakın olmaması gerekir.Bazı model buzdolaplarının arka kısmında condenser dediğimiz Siyah teller vardır.Bu teller duvara temas ettiğinde vibrasyon yapar.Kontrol ediniz.Yaptığınız kontroller sonunda,ses devam ediyorsa frigidaire ve white-westinghouse yetkili servis merkezimizi arayınız.

white-westinghouse Buzdolabım koku yapıyor.Ne yapmalıyım ?

Öncelikle buzdolabınızın içinin  temizlenmesi gerekebilir.white-westinghouse buzdolabınızı fişten çekip,içerisini karbonatlı ılık su ile siliniz.Silme işlemi bittikten sonra buzdolabızı tekrar çalıştırmayı unutmayınız.

white westinghouse buzdolabı içerisine koymuş olduğunuz üstü açık gıdalar koku yapmış olabilir.Kontrol ediniz.

white westinghouse buzdolabınızın iyi soğutup,soğutmadığını ve ayarlarını kontol ediniz.Hava çıkş kanallarınını önünün açık olup,olmadığını kontol ediniz.

Tüm kontrollere rağmen koku gelmeye devam ediyorsa;white-westinghouse yetkili servis merkezimizi arayınız. 0216 572 44 77-0532 500 95 54

white-westinghouse,frigidaire servis,westinghouse servis,frigidaire servisi,westinghouse servisi,frigidaire yetkili servis,white-westinghouse yetkili servis,frigidaire yetkili servisi,white-westinghouse yetkili servisi,frigidaire Türkiye,white-westinghouse Türkiye,westinghouse Türkiye,frigidaire yetkili servis merkezi,white-westinghouse yetkili servis merkezi,frigidaire Ataşehir,white westinghouse Ataşehir,Frigidaire İstanbul,white westinghouse İstanbul

Top